Máme téma!

Na naší první listopadové schůzce jsme měli dost co na práci.

Nejprve bylo potřeba zjistit, proč ještě stále nebyl vybrán hliník. Lukáš proto zavolal panu učiteli Atexingerovi. Ten za námi hned zašel a stanovili jsme termín sběru hliníku na pátek 10. listopadu.

Anička s Lukášem vytvořili plakát na nástěnku a Táňa si zatím připravila hlášení ve školním rozhlasu.

Abychom pokročili v sedmi krocích Ekoškoly, vybírali jsme společně téma, kterému se bude ekotým v následujících schůzkách více věnovat.

Shodli jsme se na tématu Zdraví – z něj se v rámci metodiky Ekoškoly zaměříme více na Jídlo.

Zkusíme prozkoumat všechno, co se točí kolem jídla na naší škole a vymyslíme něco, co by mohlo prospět našemu životnímu prostředí i našemu zdraví.

Trošku mě mrzí, že jsem slíbila Lukášovi, že budeme probírat i téma Elektřina, ale bohužel to v tomto prvním kole nebude možné. Zkusím vymyslet, jak mu to vynahradit!