Hliníkoví vítězové

Minulý týden pan učitel Atexinger odvedl velký kus práce a vybral opět všechen hliník. Vše bylo poctivě zváženo a sečteno a tak víme, kdo nasbíral nejvíce.

  1. místo: 14,8 kg – 5.A
  2. místo: 12,2 kg – 4.třída
  3. místo: 9,9 kg – 2.A

Na všechny čeká dobroučká odměna od našich skvělých sponzorů Country Life a Biopekárna Zemanka. Schválně nepíšu sladká, protože jsme letos dostali také bio Popcorn!

Posuďte, stálo to za to nevyhazovat hliník do popelnice? (Navíc samozřejmě šetříme naši planetu a to je ještě důležitější.)

IMG_0614[1]

2 komentáře u „Hliníkoví vítězové

  1. Dobrý den, Škoda, že o sběru hliníku vědí a jsou informovány jen některé tridy….takže my jsme o sběru OPĚT nevěděli a jdeme tedy našich odhadem – no, docela dost- kg hodit do tříděného odpadu. Planetu sice chráníme, ale celoškolní soutěž je nám upírána. Inu někdo informován je, jiný není. Nám nezbývá, než se s tím vyrovnat. Ovšem motivaci pro školní soutěže již skutečně nemáme.

    1. Pěkný den, informace o třídění hliníku je hlášena školním rozhlasem, datum sběru také visí na nástěnce ve staré budově. Jakým způsobem byste si přála být informována, aby to pro vás bylo v pořádku? Neberte to jako kritiku, cestu stále hledáme – a rádi se přiučíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *